Industrielicht
01 / 01
+31 78 6920 900

Over Industrielicht

Professional in de verlichtingsmarkt.

Industrielicht is voor u een lichtadviseur, lichtontwerper, regisseur en innovatieve partner als het gaat om verlichting en masten. Met exclusieve importeurschappen biedt Industrielicht een breed en divers pakket aan mogelijkheden om uw verlichtingsproject tot een succes te maken.

Verlichtingsoplossingen op maat

Met ons team kunnen wij u binnen de markten INDUSTRIE, INFRA, OPENBARE RUIMTE en UTILITEIT een juiste oplossing bieden. Hierbij kan naast het juiste lichtadvies, keuze van armaturen en/of masten ook meegekeken worden na de installatie en het coördineren van lichtmanagementsystemen.

Samenwerking gerenommeerde partners

Onze gerenommeerde partners – leveranciers – beschikken over eigen productiefaciliteiten, ontwikkelings- en onderzoeksafdelingen waarmee de kwaliteit gewaarborgd wordt en er op de meest duurzame wijze producten worden vervaardigd conform de geldende richtlijnen en wetgeving.

Als het gaat om lichtontwerpen en/of adviezen heeft Industrielicht de gedragscode lichtberekeningen van de NsVV ondertekend. Dit geeft u zekerheid over de juistheid van onze ontwerpen en een duidelijk inzicht wat voorgesteld wordt.

Industrielicht maakt het verschil omdat wij:

– Een breed en diverse pakket aan producten leveren.
– Hoogwaardige en design producten aanbieden.
– Medewerkers hebben met kennis van licht.
– Jaren lange kennis & ervaring hebben in de lichtmarkt.
– Oplossingen kunnen bieden binnen diverse markten.
– Design & functionele armaturen inzetten.
– Gerenommeerde toeleveranciers hebben.
– Met een klein team flexibel en snel kunnen acteren.
– Met passie en plezier bezig zijn met het vak licht!

ONS TEAM

Onze mensen maken het verschil van dag en nacht bij Industrielicht. Wij zijn trots op de expertise die onze medewerkers in huis hebben. Mede dankzij ons team realiseren wij lumineuze lichtprojecten.

_MG_5062-2

Gert-jan Klompenhouwer

Directie

gert-jan@industrielicht.nl

T. +31 (0)78 6920 900

durf, onafhankelijk, ondernemend
_MG_5053-2-2

Linda Klompenhouwer

Directie

linda@industrielicht.nl

T. +31 (0)78 6920 900

besluitvaardig, uitdragend, ondernemend
_MG_4981-2-2

Harrie Langerhuizen

Commercieel manager

harrie@industrielicht.nl

T. +31 (0)6 1254 2163

oplossingsgericht, creatief, ondernemend
_MG_5111-2-2

Henk Dobbelaar

Accountmanager – Industrie

henk@industrielicht.nl

T. +31 (0)6 5123 8764

accuraat, stressbestendig, organisatorisch
_MG_5086-2-2

Marc Kievit

Accountmanager – Openbare ruimte & Infra

marc@industrielicht.nl

T: +31 (0)6 5123 8759

oplossingsgericht, integer, klantgericht
_MG_5006-2

Michael Harmanus

Accountmanager – Openbare ruimte & Infra

michael@industrielicht.nl

T: +31 (0)6 5123 8760

accuraat, stressbestendig, organisatorisch
_MG_5190-2

Pieter Neggers

Accountmanager – Utiliteit

pieter@industrielicht.nl

T: +31 (0)6 1516 3302

accuraat, stressbestendig, organisatorisch
_MG_5172-2

Jan Nel

Projectbureau – Advies & Ontwerp

jan@industrielicht.nl

T. +31 (0)78 6920 914

resultaatgericht, vasthoudend, klantgericht
_MG_5181-2-3

Mike Romijn

Projectbureau – Advies & Ontwerp

mike@industrielicht.nl

T.+ 31 (0)78 6920 942

resultaatgericht, vasthoudend, klantgericht
_MG_5144-2-3

Eveline Timmer

Bedrijfsbureau – Verkoop & Ontwerp

eveline@industrielicht.nl

T: +31 (0)78 6920 922

accuraat, stressbestendig, organisatorisch
_MG_5040-2-2

André Visser

Bedrijfsbureau – Inkoop & Verkoop

andre@industrielicht.nl

T: +31 (0)78 6920 924

accuraat, stressbestendig, organisatorisch
_MG_5025-2

Marjolein den Toom

Bedrijfsbureau – Administratie

marjolein@industrielicht.nl

T: +31(0) 78 6920 916

accuraat, stressbestendig, organisatorisch
_MG_5322-2

Emmy Albers

Marketing & communicatie

marketing@industrielicht.nl

T. + 31 (0)78 6920 917

proactief, slagvaardig, organisatorisch
_MG_5244-2

Hans de Roon

Logistiek

logistiek@industrielicht.nl

T: +31 (0)78 6920 904

accuraat, stressbestendig, organisatorisch

Contact ons

contact
Industrielicht BV
Van Hennaertweg 7
2952 CA Alblasserdam
Postbus 58
2950 AB Alblasserdam
t. +31 78 6920 900
info@industrielicht.nl


Blijf op de hoogte
Zorg dat je niets mist en blijf op de hoogte via onze nieuws-edities.
Bedankt! Uw bericht is verzonden.
Het spijt ons, maar er is iets niet goed gegaan.

Copyrighted Image